Menu

BİZDEN HABERLER

Ukrayna Görkemli Karpatlar Kaleler Şatolar Turu - Türkiyede İlk! 13-18 Ekim 2013

  • Üst Kategori: HAKKIMIZDA
  • Perşembe, 26 Eylül 2013 03:00 tarihinde yayınlandı.
  • Gösterim: 4765

Karpat dağlarının derinliklerinde, Transilvanya ismini taşıyan esrarengiz ve mistik bir ülke var. Şeytani güçlerin hala yaşadığına inanılan bu topraklarda her türlü tehlikenin var olduğu güneşin doğuşu kadar doğaldır. İnsanoğlunun en büyük kabusu kabul edilen canavarlar bu topraklarda hayat bulurlar

İşte tüm bu hikayeler bugün, Ukrayna’nın batısında Karpat bölgesinde (Ukrayna Karpatları) farklı bir anlayışla hayat buluyor.

Artıyaşam özel ve Türkiye'de ilk defa yapılacak Karpatya turumuzda son gece hariç tüm eğlenceli akşam yemekleri, tüm müze, kale, mağara, termal havuzlar, şarap ve peynir tadım gezileri, at,atv, bisiklet aktiviteleri ücretleri de dahil olacak bir program hazırladık. 

Kaleler ve Şatolar temalı hazırlanan bu çok özel programımız; Ortaçağ Avrupa'sının Derebeylik zamanlarından kalma şehir ve köy dokularını gezecek, Macaristan, Polonya, Romanya sınırlarına gidecek, 4 farklı ülkenin folklorik özelliklerini iç içe yaşayacağız.

Programımıza erken kayıt yapacak dostlarımız için 45 gün öncesi kesin kayıtlarda odabaşı 100 Euro erken rezervasyon indirimimiz var. Farklı özel bir hafta geçirmek isterseniz bu program neredeyse herşey dahil(Öğlen yemekleri hariç) konsepti ile kaçırılmaz...

Erkenden kayıtlarınızı bekliyoruz...

Devamını oku: Ukrayna Görkemli Karpatlar Kaleler Şatolar Turu - Türkiyede İlk! 13-18 Ekim 2013

Trans Ankara Silsile Yürüyüşleri Başlıyor

  • Üst Kategori: HAKKIMIZDA
  • Pazartesi, 14 Haziran 2010 13:40 tarihinde yayınlandı.
  • Gösterim: 12072

Şimdiye kadar Ankara çevresinde Pazar günleri çeşitli yürüyüşler yaptık ancak şimdiye kadar hiçbir hafta bıraktığımız yerden diğer hafta devam etmemiştik.

Artıyaşam olarak yürüdüğümüz yerleri daha iyi tanımak, çevreye hakim olmak için Kızılcahamam çevresini adım adım yürümeye, geçtiğimiz rotaları birleştirmeye karar verdik. Artık her hafta bir rota yürüyerek Kızılcahamam çevresini turlayacak ve "şuradan buraya yürüyerek geldim" diyebileceğiz.

Kızılcahamam çevresini 3 etaba ayırarak toplam 18 rotada, her hafta bir rota yürüyerek dolaşacağız.

Devamını oku: Trans Ankara Silsile Yürüyüşleri Başlıyor

Artı Yaşam Etkinlikler Platformu

  • Üst Kategori: HAKKIMIZDA
  • Cumartesi, 12 Eylül 2009 21:59 tarihinde yayınlandı.
  • Gösterim: 14589

Bizler şehir kültürü almış şehirliler olarak; daha çok kapalı mekanlarda, oturarak, fikir üreterek, sürekli bir mekanizma içerisindeki döngüde çalışarak hayatımızı devam ettirmekteyiz. Kendimiz bir şeyler yapma çabası içerisinde olmadığımız sürece bu sistem çarkı bizleri istediği yere götürmekte ve geriye dönüp baktığımızda; kendimiz için çokta fazla bir şey yapmadığımızı görmekteyiz.

Devamını oku: Artı Yaşam Etkinlikler Platformu

Site Bilgileri

Ziyaretçiler
299
Makaleler
1375
Web Bağlantıları
3
Makale Görünüm Sayısı
4094388

ARTIYAŞAM ETKİNLİKLER TOPLULUĞU & KIRKAYAKLAR TURİZM VE SEYAHAT ACENTESİ

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

0 312 417 67 06 - 417 67 09 - 0 530 602 78 82

DogaYuruyusuAnkara.com bir Artıyaşam web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Artıyaşam Kırkayaklar Turizm Doğa Yürüyüşü Ankara